Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chyba/nefunkční ABS, ESP, ASR atd.
Ferro
26.08.2021 16:13 - Hláška Systém ESP/ASR defekt
Za?iato?n?k
Pánové prosím poraďte!!
Jedu a autu najednou zdechnul motor. V zápětí jsem nastartoval a ujel cca 10km, potom se situace opakovala. Na displej hláška: Motorölstand prüfen. Zastavil jsem a už jsem nenastartoval. Koupil jsem olej, dolil a normálně odjel. Jenže... po cca 5km znova zdechnul, bohužel na křižovatce a já byl za blba. Odtlačili jsme z cesty a za chvíli normálně nastartoval, motor běžel a auto jelo. Sice se mu moc nechtělo do otáček, ale vcelku to šlo. Ujel jsem zase cca 5km a znovu zdechlo. Po nastartování se na displej PP objevila hláška: Systém ESP/ASR defekt a rozsvítila se kontrolka ESP/ASR. A tak během 7km ještě 2x. Vzápětí jsem zkoušel bezúspěšně nastartovat, motor naskočil až tak za 2-3min. Nikde jsem nic nezjistil, nic nesmrdí, když auto jede, tak se chová normálně a někdy se ani ta kontrolka ESP/ASR nerozsvítila. Bohužel se najednou motor vypne bez jakéhokoli varování a je vymalováno. Když se mi to stalo v kopci, tak jsem chtěl vzteky sežrat volant!:-((((

Jsem z toho na prášky, protože taková jízda je fakt vo hubu. Nemá někdo z Vás představu co s tím asi tak je a návrh nějakého řešení? Já se sice už objednal do servisu na diagnostiku, ale reálná oprava je u nich možná nejdříve až za týden. Auto je C5 II, 2,0i 16V, RFJC, motor EW10A.
Předem díky za nápady, typy, zkušenosti a popř. návrhy.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator