Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
Pavel123
02.05.2021 14:01 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
99
PATaMAT napsal(a):
Jste dobří, že jste to dali na silnici ... Ale, když už to bylo celé venku, byl by problém navařit na torxy u stabilizátoru velkou matici a povolit, rozložit, namazat a pak zase složit v autě??? Jinak předpokládám, že jste použili správnou tloušku vymezovacích podložek pro vymezení vůle ... nebo ne jako "agos"

Abych pravdu řekl, na nějako matici nebyl čas.Ani jsme ji neměli čím navařit.Už jsme byli myšlenkami na grilovačce.Takže stabilizační tyč je holt v současné době nedemontovatelná.A ani mi to nijak nevadí.Co se týká vymezovacích podložek, tak tam je to horší. Koupil jsem si sady od SKF a zjistil a v den montáže,že v té krabici žádné přibaleny nebyly.Pochopitelně já si žádné sólo nekoupil.Takže co s tím....Jsem obyčejnej elektrikář a tak jsem jako naprostej laik rozhodl, že do toho půjdem i bez podložek.Měl jsem určité obavy , že až budeme montovat nové kusy tak jak vymezíme případnou vůli. Ale můžu říci, že ramena tam šly poměrně fest a možná bych tam ani žádnou podložku nenacpal.Takže tam žádné nejsou.Co se tedy může stát? Budou se nerovnoměrně sjíždět zadní gumy asi.Nevím.Ale já najedu za rok cca 10tisíc km, jinak vše sl. autem, takže i kdyby se měly více sjíždět,tak to nebude snad trága. To dřív ztratí vlastnosti a zestárnou. Anebo tady melu kraviny a to že tam nejsou ony podložky ,tak to způsobí něco jiného.Budu rád,když mě opravíš. Jak říkám,jen blbej elektrikář....Rád si nechám poradit a poučit se.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator