Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
jruze
26.10.2020 22:37 - Re: jruze
U??vate?
63zdenda napsal(a):
Tak jsem prohlédl ty zadní brzdy, levá strana ok, pravá ko, musel jsem vyměnit sice za jiný starší třmen, ale funkční, píst - váleček nešlo rozhýbat ve svěráku ani sikovkama, zbytek je vidět na fotkách.


Zdendo jak je možné že to nedělalo kravál při brzdění když byla destička na plechu, jak je možné že kotouč je sjetý po celé ploše a není orezlej když js nehelbal váleček a proč ten váleček není zaprášenej z provozu ? Jako na biturbu od tebe kde nechodila ani jedna strana a kotouče rezavé. Pokud se nehejbe váleček který přitlačuje destičku ke kotouči tak je kotouč do týdne rezavej.(a pokud se hejbe - vysouvá váleček tak půjde i zatočit , nehledě na to ře podle mne na takto vysunutý váleček by tak nemohli být ani samotné plechy těch destiček ) - ty destičky byly +- tak 30% a přední 50% - destičky na plechu dělají takovej kravál že by si to určitě okomentoval daleko dříve než zkolaboval motor. Nebo ne ? a o tom jsi se nezmínil do problému z motorem.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator