Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Tlak turba / C5 II 2.2HDi 16V 125kW
bery2
16.10.2020 17:53 - Re: Tlak turba / C5 II 2.2HDi 16V 125kW
99
Pokud vymažete chyby a auto ihned po staru držíte nad 1100 ot a jedete tak auto normálně jede v diagnostice žádná chyba nenaskočí , turbo 1 tlačí , tempomat funguje ale pokud otáčky klesnou pod tuto úroveň ihned naskočí tyto 2 chyby ,rozsvítí se mi na displeji porucha fap ,špatný tempomat ,service a kontrolka motoru a auto přepne do nouzáku a turbo 1 má podtlak a netlačí . Když stojíte šlápnete na plyn tak auto normálně točí 4-500ot ,rozjedete se a auto točí jen do 3000ot .Před diagnostikou Fap vyčištěn a vynulován , turbo 1 má prý vůli 1-2mm .Zkontrolovány jak tlakem tak podtlakem všechny hadičky od ventilů , Pokud i prý technik provedl testy podtlaku přes diag atd tak vše je ok . Před tímto nic s autem neděláno jen jsem jednou přišel nastartoval začalo hlásit ten fap rozsvítila se kontrolka motoru a padlo to do nouzáku a od té doby zle. Ještě jedna věc pokud odpojím a hpřipojím baterku tak mi naskočí fap vadný i tempomat ale nastartuji a jede to asi 1 km úplně normálně a znovu to padne do nouzáku. Pokud bude někdo schopen poradit , předem dík za odpověď . Nebo víte v okolí Jihlavy mimo značkový servis kdo tomu rozumí , zajel by jsem tam . Dík

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator