Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Tlak turba / C5 II 2.2HDi 16V 125kW
xm.milan
13.10.2020 09:18 - Re: Tlak turba / C5 II 2.2HDi 16V 125kW
Za?iato?n?k
bery2 napsal(a):
Děkuji xm.milan Čidlo mi měnily to prý bylo ko, jak teď pošlu do přílohy to je ono ? Děkuji . Turbo 2 na které se dostlali po sundání hadice je prý jak nové bez vůle a to první má prý v trubce trochu olej a zatím se k němu nedostali jen podívat , je tam koleno . Nevyndají ho jen se zítra podívají video sondou .Nezlobte se píši to jak neodborník. Jenže mě to táhlo plynule od začátku , bez nějakého pískání atd či výstřelu a psali mi že to táhne i teď a když se sníží ot tak nouzák a ví co to je ho vyndat ,to se zatím nikomu nechce .
3 Čidla tam jsou 2 druhé je u klapky sání které to konkrétně je ti neumím říci mám lehlý PC a tak nemohu otestovat.Nerozumím proč se sání dostává do podtlaku pokud není v cestě nic ucpaného.každopádně když sundᚠtrubku před klapkou tak i ve volnoběhu nepatrně fouká,ale to předpokládám servis prubnul.Jinek origo diagnostiku ostatní bohužel někdy lžou je to věcí komunikace.Čidle bych asi testoval pomocí OSCilo-to je jediná záruka zjištěni chyby.Táho ovládá ventil pomocí podtlaku a je řízen pulzně může zadrhávet

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator