Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Tlak turba / C5 II 2.2HDi 16V 125kW
bery2
12.10.2020 20:50 - Tlak turba / C5 II 2.2HDi 16V 125kW
99
Dobrý večer. Mám C5 2,2 hdi biturbo r.v 2007 170k a servismen mi poslal toto .// Problém je s tím že měrný plnící tlak je menší než atmosférický tlak venku. To znamená že turbo 1 nedává žádný tlak ani na volnoběh ani při sešlápnutí plynu. Obtoková klapka která do něj vpouští výfukové spaliny normálně funguje.// a // Důležitá hodnota je přeplňovací tlak to je tlak který by to mělo mít na volnoběh uváděno 1000mbar a má 623mbar. Tato hodnota se nemění. // Foto co poslal dám do přílohy .Jedná se o to že auto pokud ho držíte nad 1200 otáček tak normálně jede vše funguje ,nehlásí chyby , nepadá do nouzáku a normálně jezdí a ani nekouří , ale jak snížíte otáčky na volnoběh cca 900ot a auto za chvilku přepne do nouzového stavu a jede v něm ,netáhne ,napíše mu to chybu P023E přeplňovací tlak chybný . Ta chyba P0242 je už odstraněná . Používá Delphi a našli tam tyto závady . Nezlobte se na mě nejsem odborník jen popisuji a přeposílám co se s autem děje. Fap čistily ale nemohou udělat kvůli té závadě ani regeneraci a vynulovat .Než se toto stalo auto jezdilo absolutně bez problémů táhlo ,necukalo a na nic mě neupozoňovalo,olej nemizí prostě byl jsem spokojený a na mě mělo výkonu dost a spotřebu 7 l. Děkuji za odpověd .

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator