Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nastartuje, ale neudrží se a chcípne / C5 III 2.0Hdi 120kW
Blodmen
28.05.2020 09:47 - Re: Nastartuje, ale neudrží se a chcípne / C5 III 2.0Hdi 120kW
99
jumep napsal(a):
U chyba je v tomto pripade uplne bezpredmetna
ked to bolo rozobrate, tak to bolo bez nafty a zavzdusnene a delphi je povestne tym ze nevie odvzdusnit startovanim vstrekovace

treba ho dostat do otacok aby to malo vyssi tlak ako volnobezny a potom sa to odvzdusni

Tak s těmi otáčkami jsi měl asi pravdu, povedlo se nám to protůrovat a motor krásně drží, tak jak má. Bohužel, skáče nám to do nouzáku s hláškou Anti pollution systém faulty, což může být cokoliv. V diagnostice svítí chyby P0488 a P1498 nesprávná poloha směšovače vzduchu. Mechanik zjistil, že vůbec nefakčí EGR, takže prý asi prohodil vzadu za víkem ventilů něco, jsou tam tuším čtyři vzduchové hadičky a dva zaměnitelné konektory. Není tam přístup a chytáme se každého stébla. Hrál si s tím celý večer a nakonec se mu povedlo EGR rozchodit, ale hlášky jsou pořád. Dokonce v diagnostice nově nastavoval polohu klapky (nevím, na mě už je to vyšší dívčí), ale prostě ani prd. Prý mu egr chodí obráceně, zavře se, ale neotevírá. Když jsem tam auto hodil, normálně jezdilo, teď to začalo házet i hlášku nutné výměny FAP P1445, , den předtím to bylo na jiné diagnostice a fap tam nebyl, je to čerstvě po technické, na emisích žádný problém, výfuk krásně čistý. Na to, že jsem řešil jen výměnu blbýho těsnění, jen abych to měl prostě v pořádku, tak kdybych věděl, jak si s tím zaděláme, tak se na těch pár kapek oleje vyprdnu. Pořád si ale říkám, že to je jen nějaká blbost, někde něco špatně napojené, nic víc. Jen to dohledat.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator