Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP - Filtr pevných částic
MS02
25.05.2020 16:48 - Re: FAP - Filtr pevných částic
Za?iato?n?k
Jenže po dolití mi to změnilo stav z dosažena na nedosažena, takže asi OK. O čidle a odporu vím, proto jsem dával jen 20l. Přečetl jsem tu k tematu snad vše. Při vadném snímači v nádržce by se stav snad nezněnil a paralelní odpor udělá právě změnu stavu na "nedosažena", ale tu tam mám už od dolití aditiv. To se ta informace bere z více míst a čidlo ji jen divně (ne)potvrzuje, protože min hladina je dle diag nedosažena? ŘJ v měření parametrů klidně změní stav na nedosažena ale někde bokem si "tajně" jede čidlo?
Z

Mamlas napsal(a):
Jak jsem psal o par prispevku vys, po zobrazeni hlasky nizka hladina jsem dolil aditiva, vyplachnul fap a udelal reset pocitadla. Natakoval 15l a cekal, ze probehne aditivace a chyba pak pujde smazat, tak jak to Jumep popisoval v navodu. Cerpadlo aditivace se spustilo asi 15s a to bylo vse. Hlaska nizka hladina, ale zustala jako trvala. Najezdil jsem asi 100km a znova natankoval 15l nafty a situace se opakovala. Chyba nizke hladiny je stale trvala. Ted po kazde jizde nebo staci na chvili zapnout zapalovani, je slyset zapnuti cerpadla aditivace. Nemate nekdo tuseni, kde muze byt problem?

není jasné jaká byla hodnota stavu min. hladiny v jednotce při měření parametrů. Tj. Mamlasovi tam svítilo také nedosažena? Omlouvám se za případné přehlédnutí něčeho nebo nechápavost, na připojení odporu jsem připraven, ale jsem zmaten infem od diagnostiky - nedosažena, na které se to změnilo po dolití aditiv. A nechci něco, možná zbytečně, prasit odporem...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator