Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
jruze
26.01.2020 14:04 - Re: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
U??vate?
Burka napsal(a):
Díky moc. Nudil som sa, tam som googlil a našiel som tento návod priamo na tomto fore. .link.
Takže už mám jasno. No, až vyrieším eště pár závad, tak sa vrhnem (cez mechanika, ja nemám náčinie a odvahu) i na to, lebo si vybavujem, že i na technickej pri prihlásení mi vravel, že z odrenými ušami to bolo, ale auto zatiaž nič nechce
Jumep, po prečítaní návodu mi to došlo, že patrí k diskuzii o FAP. Asi sa kžudně dá presunú. Díky a omluva za prácu naviac.


Krásný návod ale je to jinak:
Cerin se do nádrže nevsříkává - je to pozústatek po spálených aditivech a sazích, diferenční tlak nespouští regeneraci ale kontroluje úspěšnost provedené regenerace,ohledně demontáže FAP : trubka diferenčního tlaku za FAP =stačí povolit dva 6.šroubky a rozpojit jednu hadičku(né vyndavat celej komplet), Hodnoty(informace) pro spouštění regenerace jsou uložené v jednotce a interval spouštění řídí jednotka(nastaveno v jednotce) hlášení o stavu aditiv a zanešení FAP také(pokud nevyresetuješ a jen doplníš aditiva a vyčistíš FAP hlášky budou stále) doplnění aditiv je už dnes trochu jinak - návod je zastaralej.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator