Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Přední pístnice - únik LDS apod. / C5 III
PATaMAT
10.12.2019 19:46 - Re: Přední pístnice - únik LDS apod. / C5 III
U??vate?
Carlík napsal(a):
Asi bude neco na tom co tu psal PATaMAT ohledne prejeti ostre horizontu. Minuly vikend jsem jeden prejel az tak ze od predni napravy skublo a od te doby mi zacla chcat leva predni pistnice, tyden predtim byla uplne sucha a po tomhle hned zlita ze to lezlo z rafku az na pneumatiku i z venkovni strany.

Ted chci tu tekouci nejak rozdelat a kouknout co se tam odehralo.
Ma nekdo nejalej napad jak se dostat dovnitr abych to co nejmin poskodil?
Koukám, že je to staršího data, nějak mě to uniklo...
Jsem rád, že si se ozval a zřejmě tak potvrdil moji teorii.
Já sem jednu tekoucí pístnici kuchnul a právě způsob poškození mě přivedl na tu teorii příčiny tečení. V podstatě tam nic zřetelného neuvidíš, pouze tu okousanou prachovku na vstupu pístnice, která netěsní žádný tlak, pouze je to prachovka. Ale když se ukousne o hranu podtlakem v pístnici, ten kousek se vtáhne dovnitř a dostane se pod tlakové teflonové těsnění a proto to pak uchčije .. pak tam ty drobky kolujou a občas některej skončí zas pod těsněním tlaku a zase to udělá neplechu ... To je moje teorie, jestli to tak skutečně je, nevím, ale na nic jiného sem nepřišel

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator