Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hydraulické čerpadlo - BHI
Stanjard
03.12.2019 16:50 - Re: Hydraulické čerpadlo - BHI
99
PATaMAT napsal(a):
Chybí mi tady začátek celé anabáze, proč se do toho vrtalo ... V Liberci je na citroeny Bartoň.
Je docela možné, že stačí celé auto lehce pozvednout aby nebylo tak nízko - některý z korektorů může už být mimo zonu čtení polohy. Dělá to na mě dojem, že prvotně odešla pojistka kvuli zasr-anému elektromotoru ... pak už do toho jebali samí kutilové a "odborníci" a mohlo se přihodit ledacos V příloze "opravený" BHI co na mě vykouk minulý týden ...


S tím Bartoněm děkuji za dobrý tip - nevěděl jsem o něm.
Ano, chyba byla v přepálené pojistce kvůli zašpiněnému motoru. Motor se vyčistil a nic jiného se s tím nedělalo ani nejebalo.
Já jsem jen zkoumal jak to celé funguje, protože jsem na tu pojistku předtím nepřišel a děkuji za to umístění.
Teď to nechám vrátit zpět a uvidí se.
Bojím se jen že se to nezvedne kvůli těm korektorům, protože už předtím, než to lehlo byl předek výše než zadek. Nechám pak vyměnit i ty korektory a seřídit výšku. Pak už mě jen čeká nechat udělat zadní EGR ventil a snad už budu mít KLID!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator