Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zimní pneu na C5
vassek
18.11.2019 20:53 - Re: Zimní pneu na C5
99
PATaMAT napsal(a):
Vraník dobrá guma do hor kde je v zimě opravdu sníh. Na nic jiného se to nehodí. Bez sněhu to hučí jak kráva. Měl sem i s tím pískem .... Lítaj jiskry když jedeš Ale je to prostě protektor, kde nevíš jaká byla kostra ... měl sem 4 kusy a jedno kolo bylo o 1,5 cm na průměru větší když se nafouklo, ikdyž deklarovaný rozměr byl stejný. Prostě uplně jiná kostra, jiný výrobce, jiné tolerance ... ve výsledku uplně jiné kolo


K tomuto příspěvku bych chtěl snad dodat, že pokud to bylo vše jak píše, tak mohl reklamovat pro neshodu pneu a dostal by buď jednu novou, nebo vrácení peněz, pokud bylo zakoupeno jako sada čtyř pneu. Pokud nereklamoval a pouze kritizuje, jeho chyba. Vše se dá reklamovat a výrobce vyjde vždy vstříc aby neměl špatnou reklamu. jde pouze o to se ozvat. A víte každý kde byla Vaše pneu vyrobena, i když je to známá celosvětová značka? Já ano a mám je standardně v záruce jako nové pneu od prvovýrobce a s dokladem o přezutí v BestDrive, kde je vozidlo registrované v klubu a má stříbrnou kartu, tak má na pneu i pojištění jako nové pneu od prvovýrobce. Co více dodat...…? Snad jen že ještě Shell Club kde je pneu taky ještě pojištěna na 5 000,- včetně přepravy vozidla a opravy. Z mé strany naprostá spokojenost a navíc Jeseníky za kopcem a před sebou Mohelničák a všude plno kamionů atd...., raději připraven na horší, než říkat mám značkové pneu za 2 500 a více a pak stát v kopci mezi kamiony a pod., já za jednu dal 1 145,- 225x60xR17, myslím že super.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator