Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP - Filtr pevných částic
jruze
05.06.2019 07:06 - Re: FAP - Filtr pevných částic
U??vate?
igok napsal(a):
Netusim ako to robili, ci jedosmerne alebo obojsmerne, skratka som to riskol. Viem len ze to bol preplach bez rezania. Tiež nemam istotu ci je to dobre vycistene nakolko nemam s cim porovnat hodnoty ktore namerali.


Také by mne to zajímalo - na sousedním fóru si to nechal jeden dělat(ale na děleném 1.6) stálo to tuším 3600,- bez dem.-montáže a psal že diferenční tlak při volnoběhu 4. - to se mi zdá na vyčištěném trochu hodně.Druhý kdo je Petr Kostka z našeho fóra = takže tam to bude víc sledovatelné no ale byl také dělenej a hlavně ono záleží také na spoustě okolnostech - já samo netvrdím že jediná cesta je ta má jen že přes tat to podle mého nejde(je daleko jemnější) - když to přirovnám je to jako zkoušet procedit hrách přes síto na mouku - takže se podle mne může zatemovat cerin do katu(u nedělených) samozřejmě se ven něco dostane - dávají záruku sto tisíc nebo dva roky = no to je chytré kolik za dva roky najede běžný uživatel? a to nevydrží tak jsou další kritérie za které se dá schovat jako je jakákoli porucha na motoru(olej,EGR,vstřiky )

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator