Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chyba/nefunkční ABS, ESP, ASR atd.
DaliborN
03.06.2019 17:10 - Re: Chyba/nefunkční ABS, ESP, ASR atd.
99
Ahojte kluci, mám další dotaz... Svítilo mi ABS + servis a počítač vypisoval ABS Fault... Auto šlo do servisu, kde mi řekli, že je v háji snímač otáček ABS na zadním kole... A že se musí vyměnit ještě snímací kroužek ABS... nechal jsem rovnou vyměnit na obou kolech... Když už to měli rozebrané, tak vyměnili ložiska náboje...
Přijel jsem si pro auto a po rozjetí se (bez šlápnutí na brzdu) opět rozsvítilo ABS + servis a opět počítač hlásil ABS Fault, navíc se ale rozsvítila červená kontrolka brzd (ta co svítí když se zatáhne ručka) + na počítači Breaking fault a rozsvítí se červený nápis STOP. Po vypnutí motoru a opětovném nastartování nesvítí nic, po rozjezdu se to opět rozsvítí vše... vypozoroval jsem, že se to děje při překročení rychlosti cca 20km/h, dokud jedu pomaleji, tak nic nesvítí...
vždy jsem s evrátil do servisu a napoprvé diagnostika hlásila vadný brzdový spínač, podruhé něco s ABS na pravém kole, pak zase cosi ve smyslu (už si nepamatuju přesně co) že přichází špatné údaje z pravého kola...
A tak mně přesvědčují, že prý odešla řídící jednotka ABS... je to možné? Nebo (a teď budu chytračit, páč jsem si tu přečetl plno informací) třeba dali ložiska bez toho magnetického pásku? nebo otočili ložisko? nevím jak to přesně funguje. Jen jsem na rozpacích, že bych měl zase vyhazovat peníze a že jsem odvezl auto do servisu a z něj se mi vrací s více chybama... Prej že se to stává, že se vymění jedna vadná věc a tím se projeví jiná... Navíc pry byly potrhané káblíky od toho ABS na kolech, tak je spravovali... no a že to dají do kupy za 14 dní, do té doby mám normálně jezdit a chyb si nevšímat, že to je jen kvůli tomu ABS...
začínám z toho auta být smutný, už jsme na něm vyměnili tolik věcí a furt se něco sere... Dnes navíc praskl řemen .link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator