Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zpětná zrcátka / C5 III
xantia.hd
30.04.2019 21:50 - Re: Zpětná zrcátka / C5 III
99
Tak přestože Citroen umí jednotlivé díly zrcátka, bohužel za dost vysoké peníze, jsem se pustil do bádání, co lze sehnat v neoriginále. Byla to docela fuška, protože orig. čísla většinou nesedí. Takže nakonec to bylo zrcátko za necelé 3 tisíce, sklopné, jen nemělo zatmívací sklo - s tím že ho přehodím z původního. Bohužel chyba lávky, dráty pro stmívání do zrcátka sice byly (sklo pouze vyhřívané), ale zrcátko mělo trochu jinak konstruovaný obal zrcátka a velikost skla, takže originál stmívatelné zrcátko nešlo polohovat až do koncových poloh.. Takže nakonec byla složenina původního a nového zrcátka. Ale vše funguje, akorát ten čas co to zabralo. Navíc neoriginál zrcátko bylo s pamětí polohy, jen mne překvapilo, že Exclusiv 2011, přestože má pamě sedaček, nemá pamět zrcátek. Z vrakáče na dálku nelze nic objednat, protože prodávající vůbec netuší, jaký typ zrcátka to je. A za originál zrcátko dát 22 tis je fakt pálka, kterou jsem nečekal ...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator