Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hydraulické čerpadlo - BHI
jruze
21.12.2018 10:26 - Re: Hydraulické čerpadlo - BHI
U??vate?
PATaMAT napsal(a):
Hele, koukám na to a ... nechci být prorokem, ale ten konektor co mᚠnafocen tak ten má jeden pin od výroby, nemᚠtam nic upadeno, tak to prostě patří ... tam chyba není. Mají to tak všichni. Nic ti tam neupadlo ...
Mým konektorem s dvěma dráty se nenech zmást, je to jiný konektor odjinud, ale stejný typ a provedení ...


No můj přízpěvek (těsně před tvím)kde jsem psal že tvůj obrázek je asi jen ilustrační,že podle jeho fotek se asi jená o ovládací konektor a že mnoho případů zde řeší ucpávku v konektoru jako upadlej drátek se sice objevil ale vzápětí není - no psal jsem to co jsi napsal a ptal jsem se jestli našel ten upadlej drátek páč ovládací konektor má jen jeden drátek který sice vede do svazku ale jde do konektoru co je připojen k elektronice a to druhé je jen ucpávka proti vlhkosti aby se nedostala do konektoru.

Mimo to podle fotek které dal z toho řádně teče LDS a to čerpadlo (motor) bude také plnej tak že má asi ptoblém na pojistce (přívodu napájení) a né na ovládání + vyčištění komutátoru motoru.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator