Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Seřízení výšky vozidla
jruze
05.12.2018 14:04 - Re: Hydraulické čerpadlo - BHI
U??vate?
PATaMAT napsal(a):
Proto že se snažím číst pozorně co píšeš,mám pocit, že mᚠasi chybu v matrixu ... jinak si to nedovedu vysvětlit.
Výška 71 by se dala akceptovat, ale ten zdvih 10 - 11cm k tomu prostě nesedí ...


Tak si to spočítej. Kolo mᚠ69cm průměr a lem blatníku v provozní poloze píšeš 71cm ...
Tak si odečti tvuj udávaný zdvih z minimální do provozní ... 71 - 11(10)= 60 (61) ..... vypočtená výška lemu v nejnižší podle tvého zdvihu ... 60 (61) - 69..= -9, -8, !!!
Chceš mi teda tvrdit, že mᚠkolo zalezlé-schované v blatníku -9,-8 cm když to dᚠdo nejnižší polohy?

Těď píšu pouze o Tvojí X7,aby nedošlo k mýlce


spuštěno tlačítkem a 66cm od země po lem , provozní 71cm od lemu na zem , má je v provozní 69cm. 11.cm patřilo k celkovému zdvihu.Jestliže je průměr kola 69cm tak je vršek kola v lemu.(tahle je o 1cm vejš ale to je v toleranci) a tato je na osmnáckách.(i když je to +- stejné,potom tu mám jednu na 16. a jednu na 17. - ta další má je o 2cm snížená ale s tou je žena v práci) - mé C5II změřím také ale až nebudu muset přesouvat 6.aut jen kvůli blbosti.(mohl bych změřit devět aut co tu mám ale ....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator