Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Seřízení výšky vozidla
PATaMAT
04.12.2018 13:52 - Re: Hydraulické čerpadlo - BHI
U??vate?
jruze napsal(a):
na 17. by jsi měl mít +- 71 cm od lemu na zem (jak v předu tak vzadu - předek raději o 1cm méně) - a mělo by to chodit jak má. (od nejnižší polohy do provozní je zdvih 11cm = to platí u všech rozměrů .


jruze napsal(a):
od nejnižší polohy do provozní je zdvih 11cm = to platí u všech rozměrů .
Dá se to dělat složitě nebo jednoduše = nastavte si to podle návodu-manuálu a změřte to podle mne = rozhodující je údaj (u X7 se dvěma korektory) 10 max 11cm ze spodní polohy do provozní )


jruze napsal(a):
Musíš číst pozorně 11cm je od spodku do provozní X7- to je nastaveno ve zn. servisu po výměně z.pístnic a seřízení v záruce(nevím kde) já dělal jen servis a prohlídku podvozku..

(u mé X7 - 9cm) mé biturbo C5 II má 7,5 cm od spodu do provozní.

A pan mistr si nedovede změřit údaje na některé x7 popř.C5II ? Až si to nastaví Zdenda podle prac. postupu tak sem asi dá rozměry také (pokud ho choroba nepoloží - zatím je o 3cm nahoře.

už se nebudu k tomuto tématu vyjadřovat.

Jardo, právě že čtu pozorně. Ty radíš nastavovat na X7 10 - 11cm zdvih ze spodní do provozní.

Něco bude asi špatně … Měřené hodnoty jsou cca, nebudem počítat milimetry.
Měřená C5 II mnou seřízená. Zdvih ze spodní polohy, ze zamáčklých dorazů – otlakováno diag do normální jízdní polohy je cca 6cm jak sem psal dříve, ( psal sem obecně zdvih ze spodní do normální 5 – 6cm) Zdvih ze spodní polohy zvolené tlačítkem do normální jízdní je cca 4,5cm. Auto pruží zcela normálně, na dorazy nechodí a přitom je o kus níž než tvoje SN͎ENÉ biturbo ???
Tak že mnou seřízené auto chodí 6cm a tvoje snížené o 2,5 chodí 7,5cm ... co k tomu dodat?

Nedělám z nikoho blbce, to si každý umí zařídit sám.

Těch 11 na X7 to je dobrej úlet, i těch 9 je moc. Mám tu dvě okolo, ale nemám čas, až bude změřím taky .

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator