Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Seřízení výšky vozidla
jruze
28.11.2018 19:56 - Re: Hydraulické čerpadlo - BHI
U??vate?
PATaMAT napsal(a):
Zdvih z minima do provozní polohy na předku je cca 5 - 6 cm. Když to pustíš dolů, jasně vidíš jak si sedá na dorazy cca poslední 1 cm. tak že efektivní zdvih - propérování bez naražení do dorazu je cca 4 - 5 cm. Když z toho sundᚠmínus 3 cm, tak si každý udělejte o tom úsudek sám...
Výborné jízdní vlastnosti to má v rozmezí do minus 1 cm od nastavení normálu, kdy při razantnější jízdě při jednotlivé větší nerovnosti jde ojediněle občas předek i lehce na dorazy.

Že auta co jezdí k tobě jsou moc vysoko naštelované už víme, neb nevypnou po dosažení maxima jak si psal žádné ... tak že když je to tvoje o 3cm níže než ty jejich vysoko naštelované auta, tak to není mínus od normálu-nominálu ... přeber si to, víc ti napovídat nebudu


Já ti asi ležím pěkně v žaludku Se divím že ke mně ty lidi pořád jezdí - škoda že jsi tak daleko hned bych ti tam poslal dvě (X7 s KO př.korektorem a C5II co nahoře nevypíná a mé biturbo abys to viděl - můžeš se s ním projet abys viděl že je níž,normálně péruje n nejde na dorazy ani na retardérech a je měkší než většina ostatních) až budeš mít náladu můžeš mi změřit vzdálenost od země k lemům (jak vepředu tak vzadu = jsou stejné) Tedy né na mém C5II biturbu a ani na X7 biturbu - to je také níž( a garantuji ti že ani jedno nejde na dorazy ani na retarderech a je měkší než ostatní (jen ještě origo koule,neupravené - X7 je od Lukiho tak jak ho prodal jen jsem ho vepředu snížil a vzadu samo na všech rozhíbané a namazané kloubky =zadek bez úprav )

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator