Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna motorového oleje
Mikra
12.08.2018 21:34 - Re: Výměna motorového oleje
99
A v tom je ten rozdíl mezi námi. Já se starám a ty ne. Ty auto po čase vyměníš a ani nebudeš vědět, co se s ním kdy dělo a dělalo. Nic proti, je to taky cesta. Tvoje volba. Ale proč teda mě předhazuješ, že ten kdo ho koupí po mě bude chudák.
Já s tebou souhlasím, že by to tak mělo být. V ideálním světě bez přetvářek a s poctivostí na každým kroku by to asi i klapalo. Ale protože je to utopie, tak nesouhlasím s tím, že je to nejlepší řešení. Myslím tím nejlepší řešení pro to auto. Když vím, že mi někdo lže a tahá ze mě peníze za nic, tak se pokusím, pokud je to možný, raději vzít věci do svých rukou.
No a pak je tu ještě část majitelů aut, kteří raději proleží víkend pod autem, než aby se napájeli pivem v "útulný" hospůdce, kde si můžou klidně každých 15 minut odskočit na cigárko ven a kde můžou poslouchat odborný debaty důchodců o tom, jak by to těm matlákům z ligy ukázali a jak by zametli s politikama. Ti si raději vymění olej sami a dokonce si o tom i něco naštudujou.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator