Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak odvzdušnit systém odpružení?
PATaMAT
13.06.2018 16:29 - Re: Jak odvzdušnit systém odpružení?
U??vate?
jruze napsal(a):
Po výměně BHI jsem toto takto řešil dostkrát - zůstane tam (může zůstat) bublina vzduchu která nepustí LDS do čerpadla (do části pro předek) - většinou si vystačím testem v diag ale už jsem to musel řešit i povolením trubky pro předek a nebo přetlakem v nádobce. Nechme se překvapit co to bude . - doufám že oznámí co . (a netvrdím že mám pravdu - jen ze skušeností které mám)
Seš vedle jak ta jedle. Čerpadlo má jeden sací vstup a pak to tlačí přes jeden tlakový ventil do tlakové komory kde je membrána s dusíkem ( jako centrálni koule) Z této tlakové komory si berou tlak ventilky pro zvedání přední i zadní, není to nikde rozdělené, je to společná tlaková komora. Pokud tedy mu to zvedá zadek, tak mu to LDS saje normálně a je tato tlaková komora natlačená tlakem od čerpadla. Tak že tlaková LDS je dostupná pro zadek i předek ... Prostě jen otevře ventiekl a tlak z komory se pustí tam či tam, nikde není rozdělení pro předek a pro zadek, to je až ty tlakové ventilky ovládané cívkama...a to je výstup ze společné tlakové části BHI.

Stále vycházím z jeho sdělení, že " zadek se zvedá předek ne" nepletu do toho žádné dojmy, pojmy ani průjmy

tady mᚠobrázek od svého "obdivovatele" del42sa .link. aby si viděl, že to tak je ...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator