Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Z auta se stala modla, ikona, nepostradatelná věc ???
DeFuckTo
16.04.2018 14:23 - Re: Z auta se stala modla, ikona, nepostradatelná věc ???
99
autodiag napsal(a):
v cem ? podle me je to vystihujici....
ale musim rict ze bohuzel i v tomto oboru jso lide a lide...v dobach boomu GSM jsem vlastnil servis telefonu...nekdy se deli neuveritelny veci kdyz telefon nemohl byt hotovy hned..
ted mi prijde ze lide jsou ve vymluvach proc auto nutne ale fakt nutne potrebuji cim dal dokonalejsi...

Tak krom jiných třeba cena a nutnost provozuschopnosti..
Když se u nás v práci někomu rozbije služební telefon, dostane novej, protože to stojí prd a jsou zásoby.
Když se nám rozbije sanitka, tak dostaneme náhradní než se opraví..
Pokud se bavíme o morálním právu - pokud se automobilka (třeba Hjundaj) kasá, jak jsou nejlepší, měly by náhradní auta k záručním opravám dávat automaticky. Ty další, které se zas kasají, že jsou dražší než ostatní, protože jsou kvalitnější, prémiový atd, to samý...
Dal jsem svůj telefon na záruční opravu a byl mi nabídnut náhradní. Ale ten jsem nepotřeboval, protože jsem si koupil jinej, auto bych si jiný nekoupil. Nabízí se klasická půjčovna, ale to je zas krapet něco jinýho (a dost dražšího)..


jruze napsal(a):
(dostal zaplaceno za rychlost ,ochotu a jeho volnej čas)= to je můj přístup k problémům než čekat dobu vyřízení záruky a jestli výrobce uzná-neuzná


To je přístup pěknej, ale ne každej si ho může dovolit a nezbyde mu než čekat..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator