Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
jruze
14.04.2018 00:16 - Re: Únik hydraulické kapaliny LDS
U??vate?
PATaMAT napsal(a):
Možná by to mohlo patřit do úplně jiného vlákna... Sem to patří podle řešení problému.
Dnes jsem viděl nějakou odvedenou práci a nestačil se divit. Nebyla to žádná „záchrana“ žádné provizorní řešení „na dojetí“ …
Byla to řádně dopředu objednaná práce a s přípravou provedená. Jednalo se o prosakující svazek 3 trubkohadic od pravé přední k spodní středové. Opravena pouze ta tenká, nějakou starší použitou trubkou a starou použitou spojkou. Natažená bokem vedle původních, původní tenká ponechaná. Matice rezavé, celá dokroucená, na pár místech se dotýkající plechu nebo klima-trubek…
Pohledově v motorovém prostoru nevzhledné „provizorium“ a pod autem ...
Nechce se mi ani věřit, že to dělal automechanik, odborník na hydro-Citroeny. Nerozumím tomu.
Jde to i jinak ... stejný problém, jen jiné auta .link.

Ještě taky "mechanik" dolil LDS, prý chyběla a teď je akorát ... tak sem to posadil "jen" na špalky a vyteklo 0,85litru přepadem, o tolik bylo přelito, při řádném odtlakování diag by vyteklo možná ještě dalších 2 deci ... tož tak.
.


Když užje to smazané nebo přesunuté to co jsi zakryl matovím kolečkem a je to nebo bylo etanolové zařízení přitažené také páskami tak jsem to nemohl dát jinam a jen provizorně nechal tam nahoředo dělání ramene i se starou trubičkou - nedalo se tam kloudně přes toto dostat - jen jsem zapojil trubičku aby to tam neteklo a starou nechal do doby než se bude dělat rameno a stabík popřípadě ta trubkohadice k L.P. kouly.(tu jsem odmastil jestli a jak moc poteče - rosí každá. a mněl jsem na tu opravu kvůli jiné práci asi tři hodiny.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator