Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
jruze
13.04.2018 19:50 - Re: Únik hydraulické kapaliny LDS
U??vate?
PATaMAT napsal(a):
Jen se v tom babrej, bude to smrdět víc a víc ...

A za tu starou pokroucenou trubku s orezlejma maticema si účtoval 700,- .... já bych ti prodal uplně novou za 250,-


Babrᚠse v tom ty né já a asi je to stený jako s ramenama ty dělᚠjestli se nepletu také za půlku i s repasí co ?
A dejto do sz pokud chceš něco zdůvodňovat a nebo jen potřebuješ aby ramena jezdily do Brna ? (já jsem tyto trubky dělal asi 4. a zatím si nikdo za poslední tři roky na mou práci nestěžoval a celé tři roky to funguje) já mám své ceny ty taky - já tvé neřeším tak neřeš mé . Já také neřeším co a po kom jsem něco předělával a bylo by co.
Když jsi to psal tak jsi si mohl přečíst můj přízpěvek nad tím tvím = bylo to takto do dalšího co bylo potřeba - předpokládám že jsi udělal i ty sylenty ? přidᚠi foto tohoto ? (plánovaná další oprava byla nevěděl jsem ještě o zniklém problému s motorem.jinak by asi oprava pokračovala) - zkusím si zvětšit ty orezlé matky a trubky

No a jestli se nepletu tak používᚠměděné trubky - a jen tak pro zajímavost až si toho všinmou na STK tak má smolíka (samo pokud si toho všimnou) ty měděné jsou totiž zakázané - důvod je prostý = je to nazvěme to supravodič a v případě ,,volby" ukostření si to vybere tuto cestu a proto přestali tento materiál na takovéto věci používat. - stačí někde horší cesta nebo přerušená kostra od sinějšího spotřebiče a ....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator