Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Elektrická parkovací brzda / C5 III
jruze
29.03.2018 09:06 - Re: Elektrická parkovací brzda / C5 III
U??vate?
c5vyskov napsal(a):
Já už věřím té nejhorší variantě. Když v jednom odstavečku v návodu napíšou:
Nouzové odbrždění
Pokud můžete vozidlo nastartovat: při běžícím motoru sešlápněte brzdový pedál po celou dobu provádění úkonu .

a v dalším odstavci:
Dokud není obnovena funkce parkovací brzdy, je pro zabránění poškození brzdy třeba ponechat vypnuté zapalování.

To je na hlavu...
Na tom motorku je snímač otáček, když se přetrhne jedno lano, tak po dotažení o určitý počet otáček by se měl motor vypnout, ne že pojede pořád a druhé lano vytrhne z převodovky Mělo by to tak fungovat


To Luki :

Nefunguje ( a také někde v pracovních postupech uvádějí že mᚠzkontrolovat vzdálenost vysunutí obou lan = musí být stejná - nejsem si vědom že by tam psali způsob odstrenění tohoto problému) a je to možná úmyslně takto napsané = kolik asi tak může být cena mechanismu ručky ? = jsou to jejich prachy a zajištění práce. - ten snímač podle mne jen detekuje pohyb motorku a zároveň předává info o počtu otáček do jednotky - pokud se dostane mimo toleranci naprogramované v elektronice vyhodí chybu a tu při troše štěstí jde zkalibrovat (no nepovedlo se ani dálkovím kódováním + to rozhodilo údaj o síle zatažení která asi souvisí s počtem otáček motoru kdy už by k tomu mělo dojít) bohužel se nedostaneš nikde ke schematům elektroniky aby jsi mohl zjistit který ,,šváb" to má nastarosti a mohl by někdo toto dát do normy. (to si ale chrání výrobce a ne citroen - kdyby to citroen věděl nebo mněl arogantní by to sehnal) (nejsem elektronik tak snad to není takovej nesmysl co jsem napsal)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator