Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Elektrická parkovací brzda / C5 III
jruze
28.03.2018 09:19 - Re: Elektrická parkovací brzda / C5 III
U??vate?
c5vyskov napsal(a):
Jako nemusí to být úplně špatně... Jestli ten díl při normálním provozu vydrží, tak by pak fungoval jako pojistka, když se příště kousnou lana nebo něco, tak se rozseká už jenom tenhle díl za pětikorunu...


To ano pokud před zabržděním - pokud po tak to budeš muset rozebrat asi toto vyměnit a pokusit se jí znovu nahodit aby se dostala do stavu odbržděno a zaskočila pojistka (pokud to při rozpadnutí přežije motorek a jeho osa (neohne se nebo to nezničí něco jiného atd...) no myslím že zase platí když mᚠna opici musíš mít i na banány - myslím že to vymysleli dobře ale přidali tam spoustu dalšího a složitého a tak že to ,,další" ovlyvňuje chod tohoto celku a bez něj to nejde kvůli otravným hláškám a nemožnosti je deaktivovat,vypnout,odkonfigurovat.(normální cestou) - už i to že deaktivace funkční brzdy musí mít trvale rozsvícenou kontrolku (a při poruše to řve neustále a cesta třeba 1000Km na dovču atd.. může být dost otravná) - přidali do toho systém nouzového zastavení a to mohlo být třeba samostatně a další (mně se posrala - prdla pojistka v odbržděném stavu a řvalo to pořád včetně signalizace jen proto že nebyla napájená elektronika a tudíž nezabržďovala =to jsem věděl i bez toho.)- nestačilo by kdyby mi to řeklo jen při pokusu jí použít? no a protože s tím jezdila manželka a je tam nahraná čeština která neumí navi a budík (ten je v I) tak neustále volala že jí to něco dělá než jsem jí vysvětli že na těchto autech si toho nemá všímat.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator