Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP - Filtr pevných částic
Mikra
13.02.2018 16:24 - Re: FAP - Filtr pevných částic
99
Když jsem se o čidlo začal zajímat i já, protože jsem pořád s něčím nespokojený, tak se ke mě dostaly informace z příručky pro autorizovaný servis, že čidlo měnit až jako poslední, že spousta nepravostí s regeneracema se tváří jako závada čidla, ale skutečnost bývá většinou jiná. Neumím být přesnější, protože si prdlajs pamatuju, ale čidlo jsem zatím pustil z hlavy. Poslední zhovadilosti při regeneraci, když se mi regenerovalo 3x po sobě během jedný jízdy bez zastavení (asi 50km), se už po několikátý neopakovaly a regenerace byly naprosto ukázněný. Pravděpodobně za to mohla nafta. Je to docela neuvěřitelný, ale jednou (na podzim 2017) jsem neměl sebou VIF a tak jsem natankoval VERVU bez VIFu. Od natankování se mi zdálo, že motor jde klidněji (asi placebo) a to až do regenerace. Pak proběhla tahle zmatená trojnásobná, při který mi i chcípal motor na kruháčích při podřazení na dvojku. No a pak jsem zase natankoval normální EFECTU s VIF a od tý doby žádný problém. Nečíst tu poučku z příručky, už bych asi měl nový čidlo a další díru v lakomým koleni.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator