Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: turbo - regulacia
jruze
26.01.2018 00:07 - Re: turbo - regulacia
U??vate?
jumep napsal(a):
P16A0 Překročení otáček motoru : Automatický přívod oleje do motoru

to ma dost daleko od plynoveho pedalu
mozno tam mas snimac pedalu (to je spinac obmedzovaca), tento moze mat jednu alebo viac s tychto P1614, P1643, P1644, P1645

najdi si iny servis (on by to kludne mohol robit snimac otacok motora, kabelaz atd., to by mal ten servis vedet vyhodnotit, ak ale na 16a0 povedia ze to je pedal a menia turbo, tak utekaj)


Biturbo se chrání daleko víc než jiné motory, dvojité turbo má tři regulace- dvě podtlakové a jednu tlakovou(tu nikde diag to neuvidíš neuvidíš) = je to trošku problém se v tom zorientovat.Nedavno jsem tu měl něco podobného a nepřišel jsem na to(hlásilo to reguaci-ventil) vyměnil jsem a mně to neudělalo,ale při jízdě se zákazníkem to dělalo - projev cukne a vypadne tempomat.(diag je na toto moc pomalá = nezaregistruje to v měřených hodnotách) = snímač otáček (vadný sektor na magnetickém kroužku) nebo i přímo snímač by to klidně mohl být nebo piny které by na desetinu vtřiny zaznamenaly nesmysl (nevím jestli se náhodou nejedná o stejné auto - tam se dalo vidět kolísání otáčkoměru na budíku ale v diag ne (diag je pomalá) - něco mi říká jestli to není to samé auto a nebo jen se stejnými příznaky.(řekl bych že je to elektronická záležitost = je to moc rychlé a krátkodobé pro diag nezachytitelné) asi pro elektronika a imo OFF v jiné jednotce a jestli to nedělá jednotka.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator