Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Prosakující posilovač řízení (servo)
PATaMAT
26.12.2017 19:04 - Re: Prosakující posilovač řízení (servo)
U??vate?
Já bych doporučil rozdělat a tyč obrousit na čistý kov, použít nové gufero za pár korun, pokud bude koroze hloubková a obrus moc velký, zkrátit pružinku gufera, nebo použít s o chlup menší dírou a složit, pak celý vrch zakrýt podobnou krytkou jak je na Bx, MX, Xa a pod ni dobrou vazelínu ... Před pár dny se u mě ukázala C5 I kde jsem dával nové gufero na tekoucí řízení - orezlá tyč ... tuším cca 2a3/4 roku z5 ( 17.3.2015) a pořád suché Vrchni gufero je stejné na všech c5 a stojí pár korun .... nad guferem je origo taková ochrana - gumový přídavný břit a asi stojí za....nic ... .link. .link. origo gufero 01016544B .link. origo je 20x30x8/6 , není problém koupit např 19x30x5/6 při opravě obroušení hřídele .... Já to opravené na vršku překryl větší gum manžetkou používanou na Xa a namazal pod ni A4 vazelínu ... .link. , .link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator