Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP - Filtr pevných částic
63zdenda
23.06.2017 08:17 - Re: FAP - Filtr pevných částic
U??vate?
No hezky jsem to tu rozproudil.
Já to dělal ohledně sazí a podezření jestli není prasklej a to po 50 až 60 tis. km , mohu ale říct, že bordelu tam bylo ažaž, po vyčíštění lépe jede, saze skoro žádné, ale tím nechci říct, že by na to měl každý hned vlítnout s vidinou omlazení auta, že se z toho stane tryskáč a nedělal to při každé výměně oleje.
Když jsem to čistil prvně, měl jsem najeto kolem 200, také jsem jel na diagnostiku, kde se zadalo nový FAP, jsou určité podmínky, které by se měly dodržovat, ty regenerace jsou také závislé na tankování ropy, když jsem jezdil tankovat po 20l, regenerace probíhaly i po 250km, pak jsem tankoval vždy z mála do plna a regeneráční km vylétly až kolem 900km, ale nejsem znalec, jestli se mýlím, určitě znalci opraví, nemusím mít pořád pravdu .
Takže, kluci neblbněte, je prevence a " prevence ", je lepši se zeptat, čekat na názor odborníků a pak jednat, jak jsem to v rámci svých možností udělal já a ne říct, dneska je hezky, nudím se, tak na to vlítnu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator