Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP - Filtr pevných částic
63zdenda
10.06.2017 18:46 - Re: FAP - Filtr pevných částic
U??vate?
Díky za vysvětlení.
Dnes jsem rozdělal objímku za FAPem, posvítil baterkou a vypadá ze zadu dobře a neporušeně, až teda na trubku vedoucí ke konci výfuku, má na stěně film jemných sazí, černé tak, že by byly vidět i ve tmě , přírubu mezi FAP a Kat jsem nerozdělával, bo nevlastním hevér, který má Jarda, jak psal Mikra, abych mohl pod autem chodit , mám jenom malej a byl jsem rád, že jsem se dostal na tu objímku, rozdělávat to budu až příští víkend z jámy, tam už chodit můžu a zkontroluji to i z druhé strany.
Ale zajímalo by mne, zda když FAP bude v pořádku, čím to může být, že jsou ty saze za FAPem, myslel jsem si, že když je v pořádku, nemůže je propustit, pak se psalo, že můžou být problémy i někde jinde, na to už jsem odpověď nedostal, mohl by někdo dovysvětlit, jak se můžou dostat saze za FAP, když je v pořádku?
Ještě dodám, že žádnou hlášku o závadě nemám, poslední diagnostika také nehlásila žádný problém, od poslední regenerace najeto 820 km, dá se to od stolu?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator