Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klimatizace nechladí
jruze
25.05.2017 09:01 - Re: Klimatizace nechladí
U??vate?
bachman napsal(a):
Zdravím, chlapi. Asi před měsícem mi dělali v servisu rozvody. Vzhledem k tomu, že jsem po ujetí 10 km tahal pravý přední podběh i s nárazníkem po zemi jsem do servisu zamířil znovu, kde se mi hluboce omluvili a zavolali asi 18 letého chlapce, který rozvody měnil k podání vysvětlení. No zapoměl prostě připevnit podběh k blatníku a vítr ve 130 km/h vše dokonal. Teď jsem ale zjistil, že nechhladí klimatizace, která bezpečně poslední 4 roky fungovala. Dotaz zní, musí se klimatizace vypustit a demontovat, při výměně rozvodů? Je možné, že mechanik v servisu něco udělal špatně (čidla atd) vzhledem k výše uvedené skutečnosti s podběhem? Díky za každou radu


Nemusí se s klimou nic,ale pod nosníkem vedou trubky od klimi a mohl s nimi zahýbat a nebo je poškodit(nebo za motorem) - asi bych zajel někam a nechal zkontrolovat a naplnit klimu zjistit případný únik (jestli a kde) a potom zkusil reklamovat poškození vedení klimy - pokud bude poškození viditelné a ,,čerstvé"(v místě řemenice a nebo za motorem) možná může být šance na úspěch , může to být shoda náhod - už nízký tlak v okruhu klimy

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator