Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Cukání, škubání motoru za jízdy
jruze
29.04.2017 23:12 - Re: Cukání, škubání motoru za jízdy
U??vate?
jumep napsal(a):
mno neviem, uz som ich daval na test, chalan ma na to veci - tolko k rade nad zlato

o repase nehovorim, ale stav sa zistit da a podla toho zariadit

menit sa doporucuju vsetky, lebo aj ostatne nikdy nebudu v dobrom stave ked je jeden zly


No zopakuji ještě jednou - biturbové vstřiky nejdou otestovat jediné co by mohl je špičky . (když mi je jakoby v Boschy otestovali tak jsem mezi ?? zamíchal dva nové(funglovky) a světe div se ony neprošli také (akorát rozesrali konfigurační číslo)- vyzkoušej chalana takto také ( jenak kdyby jsi se chtěl dozvědět víc vezmu tě do Č. Budějovic do Bosche.

K dotazu o korekcích - mám C5 II ta neumí korekce ale dá se něco vydedukovat s jiných hodnot.Ještě dodám že to samé platí o DELPHI (myslím - nejsem si 100% jistý) , to co dodává citroen jsou v podstatě nové vstřiky , ty co prodává Kelly nefungují(nebo 1.z 10.) Řekněme že vydrží 100-150000Km a to je jejich životnost(se = dejme tomu 7.let provozu a na víc ty auta nejsou stavěná že vydrží víc je jiná věc ale už né v parametrech výrobce) Jak dlouho mᚠostatní spotřebiče doma ? A jen tak dotaz jak běží biturbo když není natlakované přepadové potrubí ?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator