Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Dodatečně montovaná světla pro denní svícení
autodiag
04.03.2017 07:44 - Re: Dodatečně montovaná světla pro denní svícení
U??vate?
jumep napsal(a):
pretoze podla predpisu nemaju drl svietit ked svietia klascke svetla na aute

preto mas na DRL + - a pripaja sa na parkovacku ako signal ze maju zhasnut


to ja Petre vse vim a chapu
ale IVAN resi ze mu nesviti parkovaci nebo obrysove ???(je potreba si take sjednotit jake svetla mysli) ja pochopil obrysove (ono to same plati i pro obrys) a proto to chtel napojit na zadne lampy..coz za me z meho hlediska bastl a pomerne nebezpecnej
dalsi vec je DLR a DRL to si asi nemusime vykladat
pri spravne funci rozsvitim svetla zhasne DLR a naopak IVANOVI ne..cizi spatna motaz = bastl
uprimne nchapu proc si nekdo umyslne na auto neco takove dava kdyz ma funkcni svetla
urcite se okaze argument ze praskaji zarovky..ten je dle zkusenosti dany nekvalitni zarovku (lidl,supermaket,internet?) ...my davame treba OSRAM a ty sviti pekne,maji UV filtr nenici parabolu a vydrzi..cena 200 +- ...C5 jsem mel vsechny a nekolik at uz s Xenony nebo s H7 ..nikdy jsem nemenil zarovku drive jak rok a pul - dva..nyni mam na svem aute take OSRAM a dokonce H8B ktera za 200 neni a mam je tam 3 rokem..svitim denne a jezdim hodne..to same i xenon..ten jsem nenil snad jen na starem modelu
pokud clovek nepodlehne reklame a nenakupuje ruzne barevne modre a 100W a jine nesmysly zarovka vydrzi
druhy vec proc zarovky pradkaji je porucha dobijeni (prepeti,napetove spicky) tady pomuze oprava altelnatoru ktera by e stejne udelat musela a pokud ani to nepomuze,tyhle pripady jsou bohuzel,prodava se mezikus mezi original patici a zarovku ktera srazi napeti k zarovkam cca o 1V a je po problemu
takze mi opravdu stale unika smysl dodelavani DRL financni usporu nikde nevidim a o osteticke no to je vec nazoru

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator