Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chyba/nefunkční ABS, ESP, ASR atd.
jruze
05.01.2017 02:47 - Re: Chyba/nefunkční ABS, ESP, ASR atd.
U??vate?
renda napsal(a):
No auto jsem z důvodů nedostatku času dával pul roku mechanikům a jak to dopadlo. Auta jsem si vždy opravoval sám a i druhým sem dělal auta. Udělat hlavu rozvody, prostě mechanické věci není problém. I hydrauliku jsme vždy z PaMem na BX, XA daly do hromady. Ale C5 je postavené jinak. Jinak si o sobě myslím, že jsem technicky docela zdatný, jenom musím C5 nastudovat.


C5 je auto jako každé jiné - jen je potřeba mít diag a trochu s ní umět(a myslím že se na ní dělá lépe než na starších modelech)
A na membránu se u manuálu dostaneš docela dobře(AP je horší) - já používám pružný nástavec+normál nástavec + šroubovák na malou golu s torxem a takto to jde se tam dostat (na noc ruce do octa aby změkli kosti) Jumep demontuje i s držákem (možná lepší) - jen si protáhni na nové závity na šroubky(jdou tam špatně šroubky).

A ještě ke komentáři Jumepa - upsal jsem se ohledně chyb o tachometru u C5I má pravdu chybička= zamíchal jsem do toho C5 II tam je to jinak.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator