Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
jruze
22.11.2016 12:47 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
U??vate?
PATaMAT napsal(a):
Po povolení zalepených šroubů v třmenu je asi největší problém přesné vymezení vůle sestavy ložisek. Buď musíš mít vymezovací podložky, nebo na přesno zkracovat trubku... Těch domrvených ramen ze "servisů" co sem už předělával ... minulej tejden naposled, udělané někde v Praze, člověkem který prý dělal někdy v Citroenu, trubky zkrácené flexou volně z ruky mám to tu na stole, nafotím ... najezdilo to prej 70 tis, ale to muselo mlátit hned po montáži.
Ale já jsem jeden z těch co to dělá pomocou vyvaru z jednorozca a hadich oci ...

V příloze mᚠorigo návod i s nástroji ...


Nemyslíš mne? a je to jak jsi psal nedavno že dᚠvědět - vyznělo to že jako předělávᚠramena po mně. Ale jinak už jsem se s takovou prací také setkal a dokonce mám po jeho servisech ,,zlaáka" (ty ramena mlátily už dříve než jsem to koupil-trubky to co popisuješ-a ječtě šikmo,utržený šroubek od čidla ABS a jen nakleplé(kvůli tomu kopal automat páč občas vynechal signál) atd.. - tím ale nechci říct že jsem neomylnej a 100%.(a to nemluvím o GSM modulu kterým ovládal auto a i samovolně zhasínalo při restartu modulu)-ale to sem už nepatří.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator