Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Miklásek
12.10.2016 20:53 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Za?iato?n?k
jumep napsal(a):
Napravy, hud a tak vseobecne, je to skor nacackane ako nejako vyvojovo posunute auto


Ja som si 508 SW bol vyskúša (u nás v TN je jedna predvádzačka v plnke za super peniaz). Auto je to krásne, ale vadili mi napríklad sedáky. Bol som na skúšobnej jazde a asi po 5-tich km ma tlačili ďalej mi vadilo, že keď som otočil hlavu dožava, aby som sa pozrel šikmo za seba, tak som si pleskol hlavu o strechu (no možno by to vyriešilo nižšie nastavené sedadlo - neviem ale ako som ho mal nastavené). Ďalej ma štvali odkladacie priestory. skutočne využitežné boli len pred spolujazdcom, vo dverách a pod lakovkou. Inak na tom obrovskom stredovom tuneli je len pidischránka (pred faceliftom tam bolo ovládanie na spôsob i-drive), kam sa mi zmestia tak akurát kžúče a schránka pri dverách je nelogicky zaprataná ovládaním HUD a vypínaním ESP. Lakovka sa naviac nedá nastavi a ideálnu polohu som si proste nenašiel. Inak bolo auto super... Keď som si potom sadol na skúšobnú jazdu do C5 III (sedel som v nej predtým len raz na autosalóne) a ponoril som sa do kresiel, tak som mal jasno. A nevadilo mi ani že si nemám kam da kelímok s kávou...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator