Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nabídky autobazarů v ČR/SR
c5vyskov
05.09.2016 19:19 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR
99
Na tuhle a ještě na jednu jsem se byl dívat tak před 6 týdny. Chtěl jsem spíš tu druhou, takže tuhle jsme ani nestartovali, jen jsem si ji prohlídl zvenku, zevnitř...vypadala pěkně. Opsal jsem si VIN pro kontrolu. No a: říkají dovoz Francie, přitom první registrace byla v Itálii. Žádný záznam o servisu ani v průběhu záruky, tak to vypadá, že majitel (leasingovka...) to od začátku úmyslně nedával do autorizáku, aby nezapsali km, a pak se to pěkně stočilo. Autobazar zaručí všechno, nebourané, možnost dokoupení záruky, no ale dohaduj se pak s něma.
Jinak když jsem tam zrovna byl, tak nějaká paní si přišla projet tak 3 letý Focus diesel. Jak ten startoval...naprosto šílené, 2-3-4 válce, osobně bych po takovém startování se zkušební jízdou skončil, ale paní to nevadilo
Nakonec jsem koupil za podobné peníze v podstatě holobyt, ale přes Citroen, dávají na to tu jejich Citroen Select záruku (asi taky o ničem, ale věřím tomu víc než záruce autobazaru). 2 roky staré, po prvním majiteli, koupeno a servisováno přímo v tom servisu, najeto cca 140t a zatím úplná spokojenost. Jako čekal jsem, co se začne sypat, když to majitel prodal hned po záruce....nic, všechno funguje. Na bazaru měla prasklé čelní sklo, to mi zadarmo vyměnili (dali origo), pak tam majitel měl onboard kamerku, která byla nějak blbě zapojená a jak to auto stálo, tak vyšavila a zničila baterku..tu mi dali taky novou(origo). Celkově přístup naprosto o něčem jiném než bazary.
V tom autobazaru mi neseděly km, aby 4 leté auta měly najeto kolem 130t, realita bude 250-300. Ber to taky podle ceny, na mobile.de skoro nenajdeš 4 leté auto se 130t za takové peníze, většinou mají víc km a jsou dražší. Tuhle C5 když tady prodávají za 260 bez daně, tak v té Itálii za ni mohli dát tak 200, tak se podívej na tom mobile.de, co za auta tam jsou za 200t Kč....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator