Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP - Filtr pevných částic
Mikra
20.08.2016 19:59 - Re: FAP - Filtr pevných částic
99
kajman napsal(a):
... Auto ma cca 200t km. Jezdil jsem ted jen kratsi trasy do 500km bez dalnic a nikdy jsem si nevsiml, ze by regenerace probihala. Budu to sledovat jestli budou nejake zmeny. Auto jezdi normalne, jedina chyba je zhaveni. Trvala, asi zhavky musim se podivat. Mohlo by to souviset?

Pokud probíhá regenerace normálním způsobem, zpravidla při delší plynulý jízdě, tak si jí všimneš jen velice těžko. I okamžitá spotřeba stoupne je o pár litrů. Ale pokud budeš delší dobu jezdit přerušovaně, městským provozem, trasy do 20ti km, nákupy apod., nebo se třeba několikrát nedokončí regenerace z důvodu přerušení jízdy, tak nastoupí regenerace za pomoci podpůrných funkcí a tu už zaregistruješ celkem snadno. Hrubý/rachtavý zvuk motoru, zvýšená okamžitá spotřeba na PP i dvojnásobně, lehce snížený výkon, v chladnu to víc topí a pokud nemᚠzaplou klimu, tak se po dobu regenerace taky sepne kompresor a chladí. To pořád není problém a není třeba to řešit. Já bych řešil ten dost krátký interval mezi regeneracema. Mám sice jiný motor a najeto jen 160k km, ale diagnostika mi taky ukazuje zhruba polovinu zaplnění a polovinu aditiva a přesto probíhají regenerace po 600km. A pokud se mi podaří během dvou nádrží nějaké ty delší dálniční jízdy, tak dochází k regeneracím až po 750km.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator