Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klimatizace nechladí
jruze
27.06.2016 19:14 - Re: Klimatizace nechladí
U??vate?
jumep napsal(a):
akoze skus citat co tu ludia pisu
mas to riadok nad tym


Odpověď sem přehlédl - nemá se o co zpříčit,klapka která ovládá směr na nohy je mimo toho co se dělá a s novou páčkou(mezi páčkou a klapkou(opravenou) je skoro 1cm místa , ale ta klapka chodí ve 2/3 ztuha = je zkroucená teplem a to táhlo se tím teplem ohnulo - sám víš že na něj není vidět(kouká ho zhruba polovina) a pravda asi jsem měl zkontrolovat všechny výdechy (ty kontroluješ po opravě prasklích klapek všechno ? já osobně směr nahoru-střed a automat - teplo - chlad = jestli to co jsem opravoval funguje to znamená jestli ta opravovaná klapka správně reguluje.Pokud by nechladilo na obě strany stejně bych to bezproblému opravil.To čím to bylo jsem neopravoval- tuto klapku ovládá jiná klapka než co ovládá teplo - chad.Takže to co jsem opravoval bylo dobře udělané a vše zapojené jak má být-z naší strany chyba nebyla nebyla - zákazník si ani nestěžoval na to že nejde vypnout směr nohy spolujezdce : tak včem vlastně spočívá reklamace?

A když jsme u kontroly té páčky - která z těch dvou na obrázku je OK a která KO ?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator