Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Přední pístnice - únik LDS apod. / C5 III
jruze
04.06.2016 03:48 - Re: Přední pístnice
U??vate?
PATaMAT napsal(a):
tady je pístnice s AMVARem myslím si, že bez amvaru to bude stejné, jen bez amvaru v hlavici. .link.


Budu přemejšlet jako idiot ale na co má pravá pístnice odvzdušňovák?(levá ne) , jak je řešenej přepad u tohoto zázraku ?
Už jsem se setkal s nelogickou věcí na C5 II že hodně kapaliny v nádobce - auto špatně pérovalo(tvrdé) - po odčerpání nadměrného množství auto změklo(nádržka to držet nemohla- ta by se rozlítla)
Něco mi říká že je to záležitost přepadu(logiku to nemá ale), nateče lds pod píst a nad píst a pokud se pod tlakem sekne přepouštění do přepadu tak píst nemůže nikam.(je to řečeno laicky tak mne neukamenujte za hovadinu) - zítra(dnes) rozpůlím levou pístnici nedá mi to spát (pravá byla co vím OK dala by se použít alespoň na zkoušku aby se vyloučilo cokoli v ní)Ještě mi něco říká že tento systém má v regulátoru něco proti náklonu(pravá - levá) - podívám se do postupů jestli tam něco nebude.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator