Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Spotřeba - všeobecně
Andras
24.05.2016 08:56 - Re: Spotřeba - všeobecně
99
jumep napsal(a):
nenasiel som moc popisu na baze coho to je robene - ale moc by som tie politicke dovody nehladal a nedaval to tam ... ale je to tvoje auto a tvoje rozhodnutie

Mᚠpravdu, je to moje rozhodnutie. Metabond nieje žiadny zázrak ani tajnos. Jeho zloženie pozná každý výrobca oleja, veď ho vyvinuli chemici najväčších výrobcov olejov. Nebudem sa rozpisova o politických dôvodoch automobiliek ani výrobcov olejov. Predáva sa pomocou MLMsystému a je to naozaj len osobné rozhodnutie. Nieje to aditívum a olej využíva iba na svoju prepravu. Je to bezchlórový znižovač odporu a trenia na báze uhlovodíkov, ktoré prenikajú do samotného kovu, nič viac ani menej, nikam nič nepridáva ani neuberá, ani vám generálku nespravý na motore. A tu som skončil, aby som náhodou niekoho neovplyvnil
P.S. pre citroeňákov:
Ani si nedokážete predstavi ako blízko ste Metabondu pokial využívate kvalitný servis pre svoje auto. Motorové oleje metabond sú oleje TOTAL garantovane vyrobené v belgicku v najvyššej kvalite. A keď niekto nechápe ako je možné kúpi originál Total9000 cez internet za 5,80€/liter, tak musí vedie, že do svôjho auta leje ruské blato z rumunska.
Metabond má jednu velkú nevýhodu, že je dos drahý.
Ak má niekto možnos, zistite si akou vazelínou sú namazané brány VD Gabčíkovo.
Nevlastním žiadne dôkazy ohladne mojich tvrdení, tak to berte iba ako môj názor.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator