Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Hanz 397
22.05.2016 22:48 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
U??vate?
jumep napsal(a):
uz z principu skodovku / vw group ne ...
ja osobne zatat neviem a neuvazujem nad tym ... ked to pride tak potom uvidim co bude aktualne ... povazujem to za zbytocne zatazovanie sa

inak co sa tyka pohodlia tak ten superb je dost mimo oproti c5

Jediný,co má Sup (II) lepší,je to až perverzní množství místa vzadu oproti komukoliv. Přičemž na délku je stejný,jako C5. Vím to,protože kolega v bývalém zaměstnání měl supa II v kombíku a občas jsme stáli vedle sebe. Ale daň za to místo vzadu je ta divná,hlavně z boku nekombíka viditelná disproporčnost celýho toho auta...
Jinak já bych si třeba Koncernový auto nekoupil už jen kvůli tomu,že většina dementů na silnicích sedí právě v koncernu (viz např moje videa na YT). A jde i o opravitelnost-neznám např hůř vymyšlený a poskládaný dveře,než jsou na dvojkové Ochcáfce. Kdo je někdy rozebíral pro lakování,nebo měnil,tak mi určitě dá za pravdu...Vrcholný číslo tam je vnější těsnění okenní šachty
Takže další auto po C5 bude C6 3,0HDi ,což už jsem tu psal,no a to se mnou bude muset asi umřít...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator