Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
jruze
19.05.2016 08:24 - Re: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
U??vate?
jumep napsal(a):
nadobka X7 je 3l, nie 5
5 boli len prve ... (este stale sa divim sam sebe ze na toto regaujem)



Já bych se chtěl ještě na něco zeptat : životnost FAPů výrobce prodlužuje(třeba první 1.6HDI měla 80000Km a novější delší myslím 120000Km) - s tím souhlasíš?
Infineum je dle popisu Citroenu koncentrovanější - s tím souhlasíš?
Co ucpává(důvod čištění) FAP ?

A teď hlavní otázka : V čem spočívá delší životnost FAP ? - už jen logika tomu odporuje = při stejném dávkování se usadí ve filtru více cerinu a to by přece zkrátilo životnost nebo je to jinak?
Jestli se nepletu tak jsou filtry stejných rozměrů - tak mne napadá jediné= když použiji stejné dávkování usadí se za stejný počet Km více cerinu ve FAPu a tak mne napadá že asi bude menší dávka aditiv.(myslím si že první jednotky byly nastaveny na 176 a po inovaci byly nastaveny na infineum - s nižším dávkováním) a protože výrobce vozu nepředpokládal že doplňování bude provádět někdo jiný než značka tak to nikde není uvedeno - jen automaticky při dálkovém kódování - kde se upraví aktualizace. - s tím by se asi také dlo souhlasit.(když opomenu své info a použiju logiku tak buď je má logika špatná nebo?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator