Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Malý výkon v nízkých otáčkách / C5 II 2.0 HDI 100kW
jruze
04.05.2016 05:39 - Re: Malý výkon v nízkých otáčkách / C5 II 2.0 HDI 100kW
U??vate?
jumep napsal(a):
myslim ze mu vycitaval hodnoty v diagnostike, to takto samo o sebe nic nepovie kym to nerobil grafom za jazdy

mal som tu pripad ked bolo pridrete turbo, ked som zapojil nan podtlak naplo nasurovo z pumpy tak to dalo velky tlak, ale ked ho malo regulovat tak to nevedelo - chalan potom hovoril ze bolo zadrete turbo


Mᚠ- můžeš mít pravdu - já to pochopil a bral jako zadřené na ose a né na ovládání,ale i tak dokud má požadavek na zvíšení tak do toho pouští pořád podtlak dokud nedostane příkaz ke snížení no já na své ,,ošklivce" tyto příznaky také a vyřešil jsem to tak že jsem obešel tu trubičku co vede za ventil deklem(provizorně a už to tak zůstalo) a problém byl pryč - chovalo se to stejně - ale to už jsem prozradil zase své tajemství(tu trubičku tu mám dodnes která je OK) (a ta co tam je je průchozí- profuk kompresorem - takže se to vymyká logice ) ventil chodil také jak měl a ukazoval také. Je tam víc co kontrolovat jinak než diagnostikou. A teď abych nevyšel ze cviku: když pán po údajné ,,mé špatné opravě brzd" ke mně nepojede a vzhledem že jezdíme opravovat špeky se kterými si nevědí rady v jiných servisech tak to třeba opravíme v jiném servisu (až si vylámou zuby) a bude to stát myslím víc(jako ve spoustech případů) (prosím admína o ,,zkrácení mého přízpěvku)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator