Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Geometrie zadní nápravy
jruze
23.04.2016 20:03 - Re: Geometrie zadní nápravy
U??vate?
c5vyskov napsal(a):
Na té s.....é sadě (včetně trubky na h...o) mám najetých přes 100tisíc a doteď bez problémů - ramena vůli nemají. Vazelínu jsem dával A00, nacpal jsem jí tam skoro celý kelímek. Jinak vše origo shit


Ty co jsem předělával včetně těch na foto najeli +- dvacet až padesát a vypadali tak jak na fotkách a hůř A musíš uznat že ty podložky a gufera už neplnily svůj účel a nebo z posledních sil takže by ty ložiska která byla ještě skoro OK by odešli zanedlouho nebo?

Omlouvám se asi jsem si to vymyslel (fotky hovoří sami za sebe) a já osobně bych si to na auto nedal a ani nejhoršímu nepříteli - je to asi tím že za svou práci ručím,nejsem zvyklí mít reklamace a nerad dělám práci dvakrát.(origo podložky jsou nerezavějící ocel a jsou broušené,trubky také a jsou kalibrované,jožiska si myslím že jsou kvalitní i v těch sadách - já jsem zvyklí na SKF,PAT je zastánce s více válečky- nevím kdo má pravdu- oba máme vyzkoušené své a oboum to funguje) V brzké době sem hodím další : mé auto(zlaák) - ty ložiska jsem nedělal já a mají odhadem padesát (dělal je předchozí servisák - dělal několik let ve značce) a už se v tom nedá pomalu jezdit- klepou,odskakuje to v zatáčkách - jsem přesvědčenej že je tam také něco takového.(nechápu to proč lidi co mají své auta rádi toto ošidí vždy se jedná řádově o stokoruny)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator