Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: zadní pístnice
jruze
21.04.2016 22:34 - Re: zadní pístnice
U??vate?
PATaMAT napsal(a):
Z toho co píšeš, chápu, že to auto bylo u tebe .... Kužel je čistej, tzn někdo na tom dělal a proto je to čisté, asi to bylo i namazané, tak to tam nedrželo samo. Není problém aby to vyskočilo při nestandardní situaci propružení. Kloubek se rozpadne většinou proto, že se to právě pootočí a zlomí. Pístnice nemusí být nic, ale většinou praskne píst, nebo se dokonce kus vylomí ( pár jich tu mám takovejch ) jak se ta tyčka opře o bok pístu a pod rameno a zapáčí se to, každopádně vytáhnout píst a prohlídnout jestli není prasklej.


Auto u mne nebylo jen jsem ho prohlížel před koupí - jedna z věcí na co koukám je jestli netečou pístnice,jestli něco nebude vidět kolem ložisek atd.. vím že manžety byly suché I ramena vypadali dobře , auto byl čerstvej dovoz tuším z D. a celkově vypadalo velmi pěkně.(kdyby to bylo rozdělávané a namazané bych si předpokládám všiml) - závlačky tam byly a suché bez mastnoty a manžety také bez stop namazání Pístnice?? - možné to je ale příjde mi že je vyosená a sekla se o drážky pro těsnění,tyčka dovede udělat také své(kdyby nebyla zkřížená zajela by dovnitř a netekla by LDS - jestli mi to zítra výjde (musím dodělat dvě auta) tak dofotím další při rozebrání.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator