Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co nového chystá Citroen
jruze
12.04.2016 22:00 - Re: Co nového chystá Citroen
U??vate?
PATaMAT napsal(a):
Jardo, ohlídni se za sebe, padaj z tebe vyplašenky


Ne ne mně je to skoro fuk až na problém s díly - teoreticky na tom zrovna já mohu vydělat protože půjde kvalita zn.servisů dolů (bez technické podpory a možnosti školení)- a Freye nebude zajímat nějaké proškolování - toho bude zajímat jen jestli zn.servis ještě chce být zn.servis , potom je otázka za jaký paušál bude moci zústat zn.servisem pod Freyem.Proslíchá se že hodně slabších skončí.

Sebere prodej novích aut pod sebe a spoustu všeho - jak se změní ceny ? to nikdo neví.Myslím že to už nebude ono. Z mého pohledu je to jedno - pro mne dělá i zn.servis - co nestíhám a vybranou práci - mám tam kluka kterýmu věřím , mám ho ověřeného protože ručím já i za jeho práci a práce máme tolik že nestíháme a zase pro ně děláme odbornou práci co nezvládají oni(a té bude přibejvat.)Nebo si myslíš že to freye bere kvůli tomu aby přeškolil všechny přibrané zaměstnance když cena za jeden den je +-4000,-(a vybuduje nové školící středisko + odborníky do něj)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator