Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: zadní pístnice
PATaMAT
23.03.2016 16:12 - Re: zadní pístnice
U??vate?
PATaMAT napsal(a):
Zase pípčovina jak cyp ... Všechny c5 I a II bez rozdílu v čísle na kouli, mají průměr 40 , pouze KROMĚ berliny C5 I z kraje výroby do OPR 9822 , tj. do r.v. DO 30 Září 2003.



jruze napsal(a):
typ s ,,malejma" pístnicema co vím byly jen na C5I
, ale 40. jsem měl 100% origo na mé limuzce r.v.3.2005 (origo100% z výroby-nikdo neměnil) a i jsem se setkal na x jiných limuzínách - potom nechápu kde se tam vzali(uznávám tě jako odborníka na hydru a nechci tvrdit že namᚠpravdu , ale opravdu jsem tu měl x limuzím takto osazeno)


Ty růžo, na čem jedeš, to musí být fakt dobrej matroš .... nejen že pláčᚠnesmysly, ale neumíš ani číst ....

Píšu že VŠUDE JE 40 mm průměr pístu pístnice, berlina i brejk a
JEN na c5 I Berlina od začátku výroby DO 30. září 2003 je 37mm průměr pístu pístnice.

tak polopaticky to znamená, že i tvoje berlina - limuzka , 2005 měla 40mm průměr pístu pístnice když píšu VŠECHNY ....


jruze napsal(a):
A mᚠpravdu upsal jsem se 33. = 31. 40.=44.


a jestli myslíš 40 napsáno na kouli a ne průměr, tak to ani omylem, taková koule na c5 prostě není ... z tvého psaní to není jasné ... co mᚠzrovna v hlavě

Koule 40bar na zadku mají Xantie KOMBI a ke konci výroby ( 2001) se tam pro některé trhy dávaly i šedé "zploštělé", vypadají stejně jak na c5 ... ale jsou na Brejka Xa.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator