Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ventilátor chladiče (Sahara)
jruze
07.02.2016 13:42 - Re: Ventilátor chladiče (Sahara)
U??vate?
jumep napsal(a):
kde mas v X7 vlhkomer? co viem tak tam prave zrusili uplne vsetko vnutorne snimanie a odhaduje sa to

C5 2 jedina ma vlhkomer (a castokrat odchadza) a ten sluzi z 99% na to kam smeruje fukanie - pri odchadzajucom vlhkomeri som krasne videl ako to stale prepinalo smer fukania, lebo raz vybehla blbost z vlhkomera, tak to zacalo ignorovat, ked dostalo dobry udaj, zistilo ze je vlhko, zacalo smerovat inam a v to robilo v minovych intervaloch, ked som sledoval merane hodnoty tak to presne hadzalo error a normalny udaj - problem tych vlhkomerov je ze sa to zaprasi a potom ho asi zoxiduje - je vhodne pravidelne prefuknut ten snimac

X7 (je to nejaky cas uz co som to cital) ma klimu na vyskoko teoretickej baze fungovania
pamata si posledny stav aky bol kym sa vypol kluc, na zaklade toho kolko stoji a informacii z cidla teploty vonku, teploty nasavaneho vzduchu motora, svetelneho senzoru odhadne vnutornu teplotu v aute a nastavi ohrev / chladenie - preto ked je zaneseny pelovy filter na X7, je v tom aute zima, lebo zasa je len teoreticky odhadovana teplota interieru a ked to prefuka malo vzduchu do interieru tak ho vlastne nezohreje (ak by bolo vnutry cidlo, vie to ze je tam zima a prida kureniu)


Měl jsem namysli C5II (nemám k dispozici návod tak jsem použil X7) - C5I a X7 je ovládaná logickým obvodem.Nicméně C5I a II má 100% vysoušení kterému pomáhá klima. Jinak mᚠpravdu - byla to reakce na to že při vysoušení se vlhkost shromažďuje v jakém si filtru jestli jsem to tedy dobře pochopil a tím i s snažil odpovědět k tématu ventilátor že i za určitých podmínek sepne a pokud by chtěl mít jistotu že je OK tak spolehlivě přes diag v testu ohledně uvedených hodnot zkontrolovat na kabelech né na konektorech - problém bývá ve spoji konektor-kablík,možná relé. děkuji za opravu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator